D&D 3.5 Manczkin Arena

Czy Ty również uważasz że, edycja 3.5 Dungeons & Dragons jest lepsza od późniejszej edycji? Czy Ty również wyznajesz wyższość jednej klasy podstawowej, np. Barbarzyńcy, nad wszystkimi pozostałymi klasami? Czy Ty również uważasz, że opracowany przez Ciebie „build” postaci nie ma sobie równych?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to w takim razie konkurs Manczkin Arena jest czymś w sam raz dla Ciebie!

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie Manczkin Arena, odbywającym się na V Wrocławskim Dniu Grania w RPG 24 lutego 2013 należy nadesłać swoją postać, za pomocą której zamierzamy konkurować, stworzoną według następujących wytycznych:
1. postać nie może korzystać z czegoś, co nie zawiera się w podręczniku znajdującym się na liście obowiązujących w Konkursie podręczników
2. postać musi być rozpisana szczegółowo według przykładowego formularza zgłoszeniowego dla poziomów postaci 10, 11, 12, 13, 14 i 15 (ECL od 10 do 15)
3. postać może posiadać startowy majątek na łączną kwotę 49000 sztuk złota zgodny z zasadami tworzenia magicznych przedmiotów opisanych w podręcznikach znajdujących się na liście obowiązujących w Konkursie podręczników
4. postać może posiadać Template i/lub rasę, których sumaryczny współczynnik Level Adjustment nie przekracza +2

Termin zgłaszania uczestników to 23.02.2013.
Warunkiem zgłoszenia udziału w konkursie jest nadesłanie rozpisanej postaci na adres email ziolo@wielosfer.pl

Lista podręczników już jutro :)