Dzień Grania w RPG już w tę sobotę!

Ponieważ już tylko tydzień pozostał do VI Dnia Grania w RPG, przedstawiamy małe podsumowanie istotnych informacji i przygotowań.

Czas

Dzień Grania w RPG odbędzie się 11 maja (w sobotę) w formie dwóch tur sesji oddzielonych przerwą obiadowo-rekreacyjną. Pierwsza tura sesji odbędzie się od 10 do 14, druga od 16 do 20.

Po całym dniu erpegowania zapraszamy na afterparty, które zacznie się około 20:30.

Miejsce

Tym razem zapraszamy do budynku D20 Politechniki Wrocławskiej. Do naszej dyspozycji są sale 113-115 i przylegający do nich korytarz (to wsztystko znaleźć można na pierwszym piętrze budynku).


Wyświetl większą mapę

Nie ma zmian jeśli chodzi o afteryparty. Tak jak poprzednio, zapraszamy do baru Przekręt, znajdującego się kilka minut spacerem od budynku D20.


Wyświetl większą mapę

Sesje
Obecnie na naszej stronie zgłoszonych zostało 7 sesji, które przy rozdzielaniu miejsc w salach zostaną potraktowane priorytetowo. Również gracze, którzy zapisali się na sesje mogą uważać swoje miejsca za pewne. Tak jak zawsze, zachęcamy również do zgłaszania sesji już w trakcie Dnia Grania w RPG. Miejsca nie powinno zabraknąć a z doświadczenia wynika, że graczy i tak zwykle jest zbyt dużo :)

Sprzęt

Tak jak ostatnio, będzie możliwość wypożyczenia kostek i ołówków, druku kart postaci albo innych materiałów. Punkt informacyjny będzie również dysponował małym zapasem podręczników do wypożyczenia dla ciekawskich albo zapominalskich MG.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zgubiłeś się w drodze do D20 albo chciałbyś o coś zapytać, możesz skontaktować się z nami pod numerami telefonu: 508-842-285 albo 606-499-393. Jeśli jednak nie jest to sprawa niecierpiąca zwłoki, zachęcamy do kontaktu pocztą elektroniczną pod adresem: rpg@wielosfer.pl