Dzień grania w RPG

Czy oglądając film czy czytając książkę, nie zastanawiacie się czasami, co by było gdyby bohater postąpił inaczej? Poszedł inną drogą, powiedział co innego i zachował się w sposób, który według Was bardziej by w tej chwili pasował? I co mogło by z tego wyniknąć?
A może zawsze chcieliście się dowiedzieć jak to jest być nieokiełznanym wikingiem, dystyngowaną damą z epoki wiktoriańskiej czy asem kosmicznej floty?
Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście poprawnie, to nie może Was zabraknąć na Dniu Grania w RPG, organizowanym przez Stowarzyszenie Wielosfer!

RPG (ang. Role-Playing Game) to rodzaj gry, w trakcie której wcielamy się w fikcyjne postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, którego ograniczeniami jest tylko i wyłącznie wyobraźnia uczestników. Nad całością, pieczę zazwyczaj trzyma narrator (mistrz gry), który kreuje świat oraz dba o przebieg interakcji między nim a postaciami graczy.
Tytuły takie jak D&D, Neuroshima, Warhammer, Świat Mroku czy Wolsung są Wam znane? W takim wypadku przyjdźcie i zagrajcie z doświadczonymi prowadzącymi i poznajcie innych ludzi współdzielących wasze hobby we Wrocławiu. Jeśli jednak nic one Wam nie mówią to… nic straconego! Przyjdźcie również, poznajcie i bawcie się dobrze!

Zapraszamy do zgłaszania swoich sesji i przeglądania już zgłoszonych: na http://dzienrpg.niril.pl