Wydarzenia

17 września 2017 - 10:00

Warsaw Poland

Czas na super moce!
Ruszamy z naszą najnowszą, siódmą edycją podchodów we Wrocławiu oraz pierwszą w Warszawie! Motywem przewodnim podchodów będzie Marvel i jego Avengersi.

W podchodach mogą wziąć udział 4-osobowe drużyny, których członkowie mają ukończone 18 lat. Drużyny będą poruszać się po wyznaczonej trasie z otrzymywanych wskazówek od startu do mety. Na trasie czekać na Was będą specjalne zadania do wykonania.
Pozyskiwanie wskazówek odbywa się poprzez naszą aplikację, dlatego niezbędne będzie aby jedna osoba z drużyny miała telefon z androidem 4.0 lub nowszym i dostępem do internetu.

Wroc-Fun Games to nieoficjalna organizacja założona przez dwie studentki Asię i Kasię na początku 2015 roku. W organizacji pomaga również zdolna załoga Wroc-Fun Games złożona z 9 osób plus wolontariusze, którzy się zgłaszają do pomocy przy poszczególnych wydarzeniach.

Zgłoszenia do podchodów będą możliwe przez formularz, który wstawimy w wyznaczonym terminie. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia, aby nie przegapić zapisów.
Na ostatnim wydarzeniu nie wyskakiwały powiadomienia o nowych postach dlatego pamiętajcie żeby często sprawdzać co nowego wrzuciliśmy :) Oczywiście zapraszamy też do polubienia naszej stronki i obejrzenia zdjęć i filmików z poprzednich edycji ;)

css.php