Wydarzenia

2 października 2017 - 17:00

50-139 Wroclaw Poland

Zapraszamy wszystkich na uczestnictwo w Lidze Ixalan! Jest to świetny format rozgrywek, szczególnie dla początkujących, w którym można łatwo nauczyć się budowy talii, spróbować swoich sił w starciu z innymi graczami oraz wygrać promocyjne karty, boostery i inne nagrody.

Jak to wygląda?
Każdy z graczy nabywa zestaw ligowy, na który składają się 3 boostery Ixalan, a następnie konstruuje z nich minimum 30-kartową talię. Uczestnicy spotykają się na rozgrywkach w odpowiadających im terminach w czasie trwania ligi (2 – 29 października) i zdobywają punkty rankingowe i osiągnięcia. Na każdym spotkaniu rozgrywana jest dowolna ilość meczy, a jedynym ograniczeniem jest maksymalnie jedna gra na dzień z tą samą osobą. Chętni mogą dołączyć do ligi w dowolnym momencie jej trwania – nie trzeba być na każdym spotkaniu, aby wywalczyć
nagrody. Łącznie gracze mogą rozegrać 30 meczy best of one.
Wpisowe:
– 39 zł – w ramach wpisowego każdy z graczy otrzymuje 3 boostery Ixalan, 1 kartę ligowę oraz
(dla pierwszych 30 uczestników) storage box
– W każdym tygodniu ligi gracze mają prawo do zakupienia 1 boostera Ixalan aby rozbudować swoją talię. Podobnie gracze mogą powiększyć swoją pulę kart o nowy booster po 3 porażkach
(również raz na tydzień).

Terminy spotkań i organizacja rozgrywek:
Spotkania ligowe będą odbywać się w wyznaczone dni pomiędzy 2 a 29 października (zapisać na ligę możecie się w dowolny z tych dni):
– poniedziałki (17:00-20:00)
– środy (17:00-20:00
– niedziele (14:00-17:00) (wyjątkowo poza 8 października)

Gracze mogą pojawiać się na dowolnych spotkaniach o dowolnej porze w zakresie podanym
powyżej.

Osiągnięcia i nagrody:
Przygotowujemy listę osiągnięć i podziału, ale możecie spodziewać się między innymi kart promo, tokenów, foil landów, boosterów oraz maty! Info o nich wrzucimy wkrótce.

css.php