Wydarzenia

17 lutego 2018 - 09:30

54-130 Wrocław-Gadow Mały Poland

Premiera nowych dodatków połączona z rozgrywkami w Shadespire! Będzie okazja sprawdzić w warunkach bojowych nowe karty i rozpakować na miejscu modele.

Egzemplarz sklepowy jest dostępny na miejscu, więc zapraszamy również wszystkich chętnych na spróbowanie swoich sił w tej grze :)

Rozpoczynamy także cykl długo oczekiwanych, zorganizowanych rozgrywek i wydarzeń, w trakcie których będzie można pograć w szerszym towarzystwie i wygrać drobne nagrody od Games Workshop :) W sklepie zawiśnie tablica na której prostym systemem (wygrana 3, przegrana 1), będziemy zliczać rozgrywki.

W kwestii uściśleń – gramy zgodnie z zasadami Matched Play z podręcznika, czyli do dwóch zwycięstw bez możliwości zmiany talii i odpowiednio rozstrzygając ewentualne remisy (włącznie z sudden death).

Wątpliwości co do zasad (oby było ich jak najmniej) rozstrzyga FAQ: https://whc-cdn.games-workshop.com/wp-content/uploads/2017/11/warhammer_underworlds_shadespire_en-1.pdf

Nie istnieje limit gier, które można zagrać, ale punkty zdobywamy wyłącznie w trakcie trwania wydarzeń organizowanych w Planszóweczce. Będą one zarówno weekendowe jak i myślimy nad okazją do pogrania w tygodniu :)

W razie pytań – chętnie odpowiemy. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

css.php