Konkursowy poniedziałek!

Witajcie, w ten piękny (jeszcze) poniedziałek. Poniżej znajduje się lista konkursów, które odbędą się z okacji i przy okazji V Wrocławskiego Dnia Grania w RPG. Jest również coś dla fanów nieruszania się z domu – konkurs na najlepszy artykuł oraz na Facebooku.

Godzina 13:00 Turniej karcianki „Munchkin”

Kto zagrał, ten wie czego się spodziewać. Kto nie zagrał, ten na pewno polubi tą sympatyczną wredną grę, w której zadaniem graczy, oprócz zdobywania pedeków i skarbów, jest przeszkadzanie sobie nawzajem.

Informacje o konkursie: http://rpg.wielosfer.pl/turniej-munchkina/

Godzina 15:30 Konkurs „Fast Player”

W przerwie między sesjami nie znajdziecie czasu na odpoczynek – Waszym zadaniem będzie jak najszybsze stworzenie postaci do systemu Warhammer, w którym to (jak wieść gminna niesie) nawet nowicjuszowi nie zajmuje to dłużej niż kilka chwil.

Informacje o konkursie: http://rpg.wielosfer.pl/fast-player-2013/

Godzina 16:00 Manczkin Arena

Nie pomylcie tego konkursu z turniejem karcianki. Tu chodzi o coś zupełnie innego! Każdy, kto grał w Dungeons&Dragons ma jakiś swój ulubiony build postaci albo zna kilka luk w systemie, pozwalających tworzyć irracjonalnie potężnych bohaterów. Tu owi bohaterowie mogą się zmierzyć ze sobą na ubitej ziemi!

Informacje o konkursie: http://rpg.wielosfer.pl/dd-3-5-manczkin-arena/

Lista podręczników dopuszczonych do użycia: http://rpg.wielosfer.pl/lista-podrecznikow-do-manczkin-arena/

Konkurs na artykuł (zdalny)

Macie bogate doświadczenia z erpegami? Zatem na ten temat na pewno macie wyrobione zdanie. Jako MG lub jako gracz, kiedyś na pewno zetknęliście się z tym. Albo zetkniecie. O czym mowa? O „oryginalności” postaci.

Informacje o konkursie: http://rpg.wielosfer.pl/konkurs-na-artykul/

Konkurs na Facebooku (zdalny)

Aby rozruszać wyobraźnie przed Dniem Grania w RPG, proponujemy wzięcie udziału w prostym konkursie wymagającym odrobiny kreatywności i wysilenia mózgownicy. Przed Wami konkurs „DAJ QUESTA”!

Informacje o konkursie: https://www.facebook.com/events/588192321208138