Mistrz gry – Przebudzenie mocy

TL;DR – spotkania dla mistrzów gry we Wrocławiu. Zainteresowanych zapraszamy tu: http://goo.gl/forms/LP44zA8yr9

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… A właściwie nie tak dawno i do tego całkiem blisko. Kilka lat temu we Wrocławiu rozpoczęła się inicjatywa Spotkań RPG, które miały służyć wymianie wiedzy o naszym ulubionym hobby, w sprzyjającej rozmowom barowej atmosferze. Spotkania powstały przeszło siedem lat temu, z inicjatywy stowarzyszenia Wielosfer, ale zmieniały w tym czasie swoją formułę, częstotliwość oraz prowadzących a od prawie trzech lat prowadzone są w ramach Otwartych Opcji Fantastycznych. Teraz odbywają się co dwa tygodnie, w czwartki o godzinie 19:00 (najbliższe odbędzie się 14 stycznia).

W pierwszych latach w Spotkaniach RPG było coś, co z różnych powodów nie przetrwało do dzisiaj i można by powrócić do tego albo w ramach regularnych Spotkań RPG albo spotkań dodatkowych. Chodzi o wsparcie rozwoju mistrzów gry.Dzisiejsze spotkania są niezwykle inspirujące dzięki temu, że bardzo dociekliwie omawiamy często pojawiające się fabularne motywy. Jakkolwiek nacisk jest położony na przystępność ludziom nowym oraz graczom, nie chcemy aby zniknął indywidualny rozwój mistrzów gry przez ćwiczenia, przykłady i pomysły na rozwiązywanie problemów.

Dlatego chcielibyśmy Wam zaproponować zorganizowanie cyklicznych Spotkań RPG w odświeżonej formule. Nowej, ale starej. To, czego chcemy od Was, to odpowiedzi na pytanie, czy jest to coś, czego potrzebujecie? Kogo szukamy? Zarówno ludzi, którzy chcą zostać MG i nie wiedzą jak, przez obecnych prowadzących poszukujących nowych sposobów na zaskoczenie graczy, po doświadczonych, którzy będą chcieli nauczyć nas czegoś ze swojego arsenału sztuczek.

W zależności od zapotrzebowania, moglibyśmy robić to albo w ramach zwykłych Spotkań RPG albo w innym terminie. Jeśli jesteś zainteresowany – weź udział w naszej ankiecie (link: http://goo.gl/forms/LP44zA8yr9) albo skomentuj ten wpis na Facebooku. Skontaktujemy się z Tobą.