Spotkanie mg – który system wybrać?

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla mistrzów gry! Tym razem opowiemy o różnych systemach i możliwościach jakie dają mistrzom gry.
Na początku ścieżki mg zwykle trzymamy się jednego systemu, często nawet dochodząc do systemowego fanatyzmu (vide D&D vs Warhammer), jednak wraz ze zdobywaniem doświadczenia i poznawaniem innych erpegowców orientujemy się, że wokół nas jest cały wszechświat rozmaitych ciekawych erpegów. W pewnym momencie ogarnia nas paraliż wyboru i targani przez różne wątpliwości, dodatkowo podsycane opiniami innych, szukamy nowego El Dorado – systemu, który będzie dokładnie dopasowany do naszych potrzeb. Ale czy go znajdujemy?
 
Na tym spotkaniu wyjątkowo każdy może coś powiedzieć i zaprezentować swój ulubiony system, szczególnie mając na względzie jakie możliwości i ograniczenia daje on mistrzom gry. Unikajmy jednak zbyt rozwlekłego opisywania systemów albo kłótni o to co jest lepsze – będziemy prezentować różne możliwości a decyzję co jest dla niego najlepsze każdy podejmuje sam.

Spotkanie wyjątkowo nie odbędzie się w Cybermachinie ale w mieszkaniu na Drzewieckiego 65/10 u  Macieja „Aureusa” Gajzlerowicza na Drzewieckiego 65/10.

Zapraszamy!