VII Dzień Grania w RPG już w sobotę!

Kilka tygodni przygotowań minęło bardzo szybko i miło nam oznajmić, że już w tę sobotę odbędzie się siódmy Dzień Grania w RPG. Oto najważniejsze informacje, dla osób udających się na to wydarzenie…

Czas

Sobota, 19 października. Impreza zaczyna się o godzinie 10 a o 10:30 rozpocznie się pierwsza tura sesji RPG. Od 14:30 jest przerwa, którą radzimy wykorzystać na posilenie się przed następną turą sesji a już o 15:30 rozpoczyna się druga tura. Około godziny 20:00 zamykamy imprezę i idziemy do pubu „Przekręt” na after party.


Wyświetl większą mapę

Miejsce

Tym razem będzie to budynek C13 (tzw. „Serowiec”) w kampusie Politechniki Wrocławskiej. Można go łatwo rozpoznać po okrągłych oknach rozmieszczonych w losowych miejscach elewacji. Na parterze obok głównych wejść znajdziecie punkt informacyjny imprezy, na którym dowiecie się o aktualnie prowadzonych sesjach i rozkładzie pomieszczeń, w których się będą odbywać. Ogólnie rzecz biorąc, mamy do dyspozycji część sal na pierwszym i czwartym piętrze.


Wyświetl większą mapę

Program

W tej edycji mamy dla Was rekordową jak dotąd ilość sesji. System do zgłaszania i zapisów można znaleźć pod tym adresem: http://dzienrpg.niril.pl/vii/

Możecie również zapoznać się z opracowanym planem całej imprezy, na którym znajdziecie rozkład godzin i sesje, które były obecne w systemie w chwili pisania tej wiadomości:

program (wersja do druku), program (wersja z kolorowym tłem)

Pomoce

Na stanowisku informacji będzie dostępna pewna ilość papieru, ołówków, kostek, podręczników i innych akcesoriów, którymi będziemy ratować zapominalskich MG i graczy :)

Nie będziemy dysponowali drukarką, więc prosimy o przygotowanie sobie materiałów wcześniej, lub udanie się do jednego z pobliskich punktów ksero, których w okolicy Politechniki Wrocławskiej nie brakuje (aczkolwiek, część będzie zamknięta w sobotę).


Wyświetl większą mapę

Kontakt

Dyżur na informacji od 10 do 15: Bartosz Draus, telefon: 508257664
Dyżur na informacji od 15 do 20: Katarzyna Kehl, telefon: 508842285
Główny koordynator: Radosław Ganczarek, telefon: 606499393

Organizator: Stowarzyszenie Wielosfer

Linki

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/333569556779261/
Wydarzenie na Google Plus: https://plus.google.com/u/0/events/c5jlgi8s0g7m728ifq8h16gs0uo

Jedna odpowiedź do “VII Dzień Grania w RPG już w sobotę!”

Możliwość komentowania jest wyłączona.